HAKKIMIZDA

Uluğ Bey Tıp Merkezi
MİSYON

Güvenilir bir merkez olmayı hedeflemekteyiz

Prof. Dr. Yusuf Bayraktar
Otuz yılı aşkın bir süredir gastroenterolog olarak çalışıyorum. Şimdiyse hastalarımı kendi tıp merkezimizde ağırlamak büyük bir onur.
MİSYON

Güvenilir bir merkez olmayı hedeflemekteyiz

İnşaatına 2016 yılında başlanan binanın yapımında en ince ayrıntılar göz önünde bulunduruldu ve taş kaplama kullanılarak eski Selçuklu-Osmanlı mimarisi örnek alındı. Kapalı alanı yaklaşık olarak 4000 m² olan tıp merkezinin 28 arabalık otopark kapasitesi bulunmaktadır.

Bina içerisinde acil servis, 1 ameliyathane, 8 gözlem yatağı, poliklinik odaları, anlaşmalı klinik laboratuar ve görüntüleme merkezleri mevcuttur. Bunun yanı sıra yatış gerektirmeyen cerrahi müdahalelerin de gerçekleştirilebileceği donanıma sahiptir.

Birçok uzmanlık dalında faaliyet gösteren merkezimiz, deneyimli doktor kadrosu ve sağlık personeliyle çağdaş bilime dayalı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Misyonumuz

40 Yıllık Deneyim

40 yıldan uzun süredir süregelen sağlık deneyimimizi hastalarla paylaşmaya devam ederken; profesyonel, güvenilir, güler yüzlü, etik kurallara uygun, uluslararası kalite standartlarında hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Güneybatı Ankara’nın güvenilir sağlık hizmeti veren merkezi olmak

Bulunduğumuz bölgede güvenilir, hasta odaklı, üst düzey bir merkez olmayı hedeflemekle beraber hastalara üstün kaliteli sağlık hizmeti sunmak, hasta ve hasta yakınlarının mutlak memnuniyetini sağlamaktır.

Amaç ve Hedeflerimiz

Evrensel Değerler

Evrensel insani değerlere önem vermek ve hasta mahremiyetini korumak,
Hastaların güven duydukları ve memnuniyetle ayrıldıkları bir kurum olmak,
Yalnızca bölgemizde değil, Türkiye genelinde ve yurt dışında her kesimden hastaya insan sağlığı alanındaki son teknolojik uygulamaları etik değerlere dayanarak deneyimli kadromuz aracılığıyla sunmak,
Hasta memnuniyetini sağlamak ve verdiğimiz üstün kaliteli sağlık hizmetimizle adımızı duyurmak,
Uygulama ve hizmet yoluyla tıp bilimine katkıda bulunmaktır.

Uluğ Bey Tıp Merkezi

Değerlerimiz

Dürüstlük
Güvenilirlik
Güleryüz
Anlayış
Nezih ve tertipli hizmet vermek
Hasta haklarını korumak
Hasta gizliliğini korumak
Bilimsel ve her an yenilenen tıp bilimine uygun hizmet vermek
Profesyonel olarak kesintisiz hizmet vermek